Powiatowy Dzień Samorządowca – koncert

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

13.06.2010 r. o godzinie 1800 w Hrubieszowskim Domu Kultury odbył się koncert z okazji Powiatowego Dnia Samorządowca, na który Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej zaprosił wszystkich pracowników samorządowych naszego regionu.

Koncert oficjalnie rozpoczęła Pani Grażyna Temporowicz kierownik i choreograf zespołu, która przywitała wszystkich zaproszonych gości. Na scenę zaprosiła Starostę Hrubieszowskiego Pana Józefa Kuropatwę, oraz Burmistrza Hrubieszowa Pana Zbigniewa Doleckiego. Panowie złożyli serdeczne życzenia i podziękowania za wieloletnią pracę dla wszystkich samorządowców.

Reklamy

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej zaprezentował bardzo wysoki poziom swoich umiejętności. Jako gospodarz spotkania staną na wysokości zadania, aby dostarczyć widzom wielu miłych i nie zapomnianych wrażeń.

Tancerze zaprezentowali układy z różnych regionów polski: Kraków wschodni, Żywiec góralski i mieszczański, Śląsk, Łowicz i Mazur. Cały koncert zakończyło piękne wykonanie pieśni „Ukochana moja ziemio”. Pani Grażyna Temporowicz zaprosiła na scenę wszystkich samorządowców, którzy wraz z zespołem zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Koncerty Zespołu Pieśni i Tańca cieszą się ogromną popularnością i tak też było tym razem. Widownia nagrodziła gromkimi brawami ciężką pracę dzieci i młodzieży, która przygotowana była pod kierownictwem pani Grażyny Temporowicz.

Koncert z okazji Powiatowego Dnia Samorządowca był kontynuacją koncertu, który odbył się w ubiegłym roku z inicjatywy Starosty Hrubieszowskiego Pana Józefa Kuropatwy oraz Burmistrza Hrubieszowa Pana Zbigniewa Doleckiego. Ponieważ spotkał się on z bardzo miłym przyjęciem postanowiliśmy uhonorować pracowników samorządowych także i tym razem. Mamy nadzieję, że Powiatowy Dzień Samorządowca na stałe wpisał się do kalendarza imprez naszego regionu.

Tekst – HDK

zobacz zdjęcia »