Poznaj receptę na sukces. Trwają zapisy na 360 Forum

Już 12 czerwca w „Chatce Żaka” w Lublinie startuje 360Forum, jeden z ciekawszych projektów networkingowych w Polsce. Uczestnicy będą mieli szansę osobiście poznać najbardziej kreatywne i przedsiębiorcze osoby z całego kraju.

Reklamy

W dniach 12-13 czerwca br. Pangea Network i Miasto Lublin mają zaszczyt zaprosić na 360 Forum, które odbędzie się w Centrum Akademickim „Chatka Żaka” w Lublinie. 360Forum to jedno z ciekawszych projektów networkingowych w Polsce. Stanowi wyjątkową okazję do poznania kreatywnych, przedsiębiorczych osób z całego kraju. Kluczowym tematem podczas forum będzie SUKCES w rozmaitych dziedzinach życia, takich jak: nauka, biznes, kultura, sztuka, design.

Na 360Forum, powinien pojawić się każdy, kto chciałby dowiedzieć się jak skutecznie zmotywować się do działania i precyzyjnie wyznaczyć cele. Jest to także niepowtarzalna okazja do promocji własnego biznesu i siebie, ponieważ konferencja stanowi unikalne połącznie aktywnego networkingu z panelem edukacyjnym. Podczas dwudniowego spotkania zgromadzeni prelegenci podzielą się receptami na sukces. Wśród prelegentów będą najbardziej kreatywni reprezentanci różnych dziedzin m.in.: Prezes Intelclinic – Kamil Adamczyk, Design Director Satchi&Satchi Digital- Rafał Bauer, Dyrektor Migam.pl – Sławek Łuczywek, Zastępca Dyrektora TVP1 – Andrzej Godlewski, właściciel studia Sound Boom – Wojciech Urbański, właściciel wytwórni YouKnowMeRecords – Marcin „Groh” Grośkiewicz, producent i wydawca TVP1 Świat się Kręci – Anna Jaglińska i wiele innych ciekawych osobistości.

Reklamy

Ponadto w programie przewidziano wiele atrakcji m.in.: gra miejska w centrum Lublina, pokaz filmu, ogródek grillowy.

Internetowa rejestracja na 360Forum jest otwarta do 10 czerwca 2014 (włącznie).

Udział w spotkaniu jest odpłatny, cena biletu studenckiego – 20zł, natomiast biletu normalnego – 40 zł.

 

Partnerami 360Forum są: ACK UMCS Chatka Żaka i Smartshack.

Patronami instytucjonalnymi są: Pracodawcy RP, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PaIiIZ) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Honorowy patronat nad 360Forum objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska- Bobińska.

Swoim patronatem medialnym wydarzenie objęły: Telewizja Polska, TVP Lublin, Polskie Radio, Radio Lublin, Radio Freee, Gazeta Wyborcza Lublin.

Szczegółowe informacje 360Forum, w tym program oraz formularz do rejestracji znajdują się w linku: http://360forum.pl/.