Przedstawiciele Służby Celnej na „Spotkaniach transportowych 2014”

We wtorek (08.04) w hotelu Focus Centrum w Lublinie odbyło się kolejne z cyklu spotkań skierowanych do przedstawicieli branży transportowej, organizowanych w kilku miastach Polski przez miesięcznik branżowy TSL Biznes. W spotkaniach biorą też udział przedstawiciele Służby Celnej.

Reklamy

Lubelskie „Spotkania transportowe – 2014” zgromadziły nie tylko przedstawicieli branży transportowej – właścicieli oraz pracowników firm transportowy i spedycyjnych. W imprezie uczestniczyli też dostawcy różnego rodzaju usług i produktów skierowanych do przewoźników. Spotkania transportowe mają charakter konferencyjno-targowy. Dzięki temu każdy z wystawców biorących udział w przedsięwzięciu ma możliwość zaprezentowania swojej oferty na forum oraz nawiązania indywidualnych kontaktów w czasie rozmów kuluarowych przy stoiskach.
 
Wśród omawianych podczas wtorkowego spotkania w Lublinie tematów znalazły się m.in. kwestie dotyczące: rozwiązań biznesowych skierowanych do firm transportowych, problemów z dokumentowaniem i rozliczaniem czasu pracy kierowców, dokumentowaniem realizacji usługi przewozu, zakresu ubezpieczeń oraz konsekwencji nieświadomego przewozu nielegalnych imigrantów i sposobów przeciwdziałania tego rodzaju zdarzeniom.
 
Przedstawiciele Służby Celnej zaprezentowali najnowsze ułatwienia skierowane do przedsiębiorców – zarówno te już dostępne, jak i będące w fazie projektu. Obecni zostali poinformowani też o założeniach nowej Strategii Działania Służby Celnej na lata 2014-2020.
 
Lubelskie „Spotkania transportowe – 2014” były już siódmą tego typu imprezą organizowaną przez miesięcznik TLS Biznes w tym roku. Ostatnie z serii spotkań odbędzie się 15 kwietnia w Katowicach. I tam nie zabraknie przedstawicieli Służby Celnej.
 
 
 
Info i fot. SCRP