Radecznica: Okradł plebanię i dom. 26-latek odpowie za włamania

Policjanci ze Szczebrzeszyna zatrzymali sprawcę dwóch włamań na terenie gminy Radecznica. Policjanci ustalili, że 26-letni mężczyzna w grudniu ub. r. na terenie gm. Radecznica włamał się do jednej z plebanii, skąd zabrał sprzęt elektroniczny o wartości 450 zł oraz do prywatnego domu, skąd zabrał akordeon warty 1000 zł. Mężczyzna był już wcześniej notowany za kradzieże i włamania.

Reklamy

Policjanci ze Szczebrzeszyna w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali sprawcę dwóch włamań na terenie gminy Radecznica. Funkcjonariusze ustalili, że 26-letni mieszkaniec gminy Radecznica w grudniu ub. r.  na terenie swojej gminy włamał się do plebanii, skąd zabrał sprzęt elektroniczny o wartości 450 zł. Ponadto również w grudniu wykorzystując nieobecność właściciela włamał się do prywatnego domu skąd ukradł akordeon o wartości 1000zł.
 
Policjanci odzyskali utracony instrument, a mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 26-latek jest znany policjantom, był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa.
 
 
 
źródło: KMP Zamość (DP)