Region: Czołowe zderzenie dwóch pojazdów

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło dzisiaj na drodze wojewódzkiej nr 801 w Stężycy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki Fiat zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z Citroenem. Kierowca fiata oraz kierująca citroenem z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Reklamy

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 6:00 na drodze wojewódzkiej nr 801 w miejscowości Stężyca. Ze zgłoszenia wynikało, że w wypadku biorą udział dwa pojazdy, fiat oraz citroen. Policjanci zabezpieczający miejsce wypadku na 2 godziny zablokowali trasę.
 
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni mieszkaniec gm. Nowodwór kierujący Fiatem zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z Citroenem, którym poruszała sie 55-letnia mieszkanka gm. Stężyca. W wyniku zderzenia samochody wypadły z jezdni na pobocze do rowu. Kierująca citroenem została zakleszczona w pojeździe. Niezbędna była pomoc strażaków, którzy aby wyciągnąć poszkodowaną musieli odciąć dach pojazdu.
 
Kierujący pojazdami zostali zabrani przez karetki pogotowia do szpitala. W chwili obecnej policjanci pracują nad ustaleniem wszystkich szczegółów tego wypadku.
 
 
 
źródło i fot. KPP Ryki (J.W.)