Region: Kolejny tragiczny wypadek. 3 osoby nie żyją

Trzy osoby poniosły śmierć w wyniku wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na trasie Chełm-Włodawa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów. Pozostałe cztery osoby podróżujące tymi pojazdami zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz apelują o ostrożną jazdę.

Reklamy

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 06.15 w miejscowości Czułczyce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów marki Audi. Śmierć na miejscu poniosły trzy osoby, dwaj mężczyźni kierujący pojazdami w wieku 23 i 69 lat oraz jedna z  pasażerek. Pozostałe cztery osoby, dwie kobiety i dwóch mężczyzn z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Prowadzone w tej sprawie czynności pozwolą na wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. 

Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczna jazdę. Pamiętajmy o tym, że obecne warunki atmosferyczne powodują, że nawierzchnia może być śliska, że możemy mieć do czynienia z ograniczoną widocznością. Prosimy kierowców o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 

 

Info: KWP Lublin (E.C.)