Region: Nastolatka zginęła na przejściu. Sprawca tragicznego wypadku poszukiwany przez policję

Lubelscy Policjanci poszukują sprawcy wypadku w miejscowości Wólka. Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godziną 17, na drodze K-82 relacji Lublin-Łęczna. 19-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych, przez samochód nieznanej marki , w kolorze ciemnym. Kierujący uciekł z miejsca wypadku. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń, podczas reanimacji zmarła. Apelujemy, do światków tego zdarzenia o kontakt z policją.

Reklamy

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16:45 na drodze K- 82 w miejscowości Wólka. 19-letnia kobieta, mieszkanka pow. lubelskiego, podczas przechodzenia przez jezdnię, na oznakowanym przejściu dla pieszych została potrącona przez nadjeżdżający samochód w kolorze ciemnym. 19-latka przechodziła od strony lewej na prawą w kierunku jazdy samochody, natomiast pojazd jechał w kierunku Łęcznej. Została potrącona przodem samochodu, gdy już schodziła z przejścia. Kierujący nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanej. Kobieta wskutek odniesionych obrażeń, podczas reanimacji zmarła.
               
Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, wykonano szczegółowe oględziny miejsca wypadku.
 
Policjanci poszukują sprawcy. Jednocześnie apelują do osób które były świadkiem tego zdarzenia o zgłaszanie się do najbliższej jednostki policji.
 
 
Więcej (Audio):
 
 
 
Video:

 
 
 
źródło: KWP Lublin (KG), moje.radio.lublin.pl, dziennikwschodni.pl