Region: Pijani rodzice

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miała 37-latka zajmująca się swoim czteromiesięcznym dzieckiem. Wraz z nią był 49-letni ojciec dziecka, który również był nietrzeźwy. Para kłóciła się między sobą, co spowodowało reakcje mieszkańców w postaci powiadomienia policjantów. Czteromiesięczny chłopiec trafił do szpitala, natomiast jego rodzice do policyjnego aresztu. Policjanci powiadomili już Sąd Rodzinny.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj w parku miejskim w Janowie Lubelskim po godzinie 14.00. 37-latka oraz 49-letek przebywali tam wraz ze swoim czteromiesięcznym dzieckiem. W pewnym momencie doszło między nimi do awantury. Dziecko było kładzione na ławce oraz na ziemi. Świadkowie zaalarmowali policjantów. Okazało się, że 37-latka ma ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie, natomiast ojciec dziecka ponad pół promila.
 
Dziecko nie posiadało żadnych obrażeń, jego rodzice zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Dziś oboje zostaną przesłuchani. Policjanci powiadomili już Sąd Rodzinny.   
 
 
 
Źródło: KPP Janów Lub. (AF)