3 grudnia 2023

Region: Poszukiwani miłośnicy kuchni do programu TV

Poszukujemy osób – miłośników kuchni – którzy wraz ze swoją rodziną (jako drużyna) zechcą wziąć udział w rozrywkowym programie TV.

Reklamy

W każdym odcinku dwie rodziny mają za zadanie przygotować obiad wraz z deserem – specjały ze swojego regionu, ukazując tym samym smak tradycyjnej kuchni, a także swoje zamiłowanie do gotowania, pasje oraz kolorową, pełną pomysłów osobowość.

W czasie nagrania każdej z rodzin asystować będzie szef kuchni, a o tym kto zwycięży w kuchennej rozgrywce, zdecydują sąsiedzi i przechodnie – degustujący smakołyki.

Reklamy

Wygraną w programie są miesięczne zakupy w markowych delikatesach oraz niezapomniane wrażenia – kulinarnej przygody.

Miejscowości, w których będziemy realizować program (i z tych rejonów poszukujemy osób wraz z rodzinami) to: LUBLIN, ZAMOŚĆ, CHEŁM, WŁODAWA, KAZIMIERZ DOLNY, JANÓW PODLASKI, JANÓW LUBELSKI, PARCZEW, BIŁGORAJ, HRUBIESZÓW, NAŁĘCZÓW, WOJCIECHÓW.

Program ma charakter rozrywkowy, jego oryginalna formuła cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – mamy zatem ogromną nadzieję, że polskie odcinki staną się okazją do wspaniałej, rodzinnej zabawy, posypanej dobrym humorem z dodatkiem pysznych przepisów i porad kuchennych 🙂

Zapraszam gorąco!

Osoby chętne prosze o przesłanie informacji kontaktowych pod mój adres – k.otwinowska@onet.eu – wraz z informacją o sobie i pozostałych cżłonkach rodziny.

 

Karolina Otwinowska