Region: Śmiertelne potrącenie pieszego

Lubelscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek na ulicy Kunickiego w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letni obywatel Bułgarii w niewyjaśnionych okolicznościach wpadł pod koła jadącego w kierunku centrum volkswagena, a następnie został uderzony przez nadjeżdżające bmw. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, gdzie w nocy zmarł. Kierujący byli trzeźwi.

Reklamy

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 18.00 na ulicy Kunickiego w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas bójki ulicznej jeden z uczestników w niewyjaśnionych okolicznościach wpadł pod koła nadjeżdżającego volkswagena, a następnie został potrącony przez jadące sąsiednim pasem ruchu bmw. Oba samochody jechały w kierunku centrum miasta. Poszkodowany w tym zdarzeniu 42-letni obywatel Bułgarii w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. W nocy zmarł. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami. Mężczyźni byli trzeźwi. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Przeprowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładnie przebieg całego wypadku.
 
 
Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności. Pamiętajmy o tym, że zbliża się pora jesienno-zimowa i warunki atmosferyczne mogą powodować ograniczoną widoczność na drodze. Przypominamy pieszym o noszeniu odblasków. Dzięki nim, możemy czuć się bezpieczniej na drodze.
 
 
 
źródło: KWP Lublin (K.G.)