Region: Tragiczny bilans nocy. Dwie osoby nie żyją, siedem rannych

1 ofiara śmiertelna, 1 osoba walczy o życie w szpitalu i 5 osób rannych, to skutek wypadku drogowego, jaki wydarzył się wczoraj przed godziną 22 w Biłgoraju. Do zderzenia czołowego audi i bmw doszło na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Lubelskiej. Policjanci pracują nad ustaleniem wszystkich szczegółów tego wypadku.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 22.00 na wysokości skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Lubelską w Biłgoraju. Zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy marki bmw i audi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazd marki BMW poruszał się od strony Biłgoraja w kierunku Lublina, natomiast Audi jechało od Lublina w kierunku Biłgoraja. Do zderzenia doszło na lewym pasie ruchu dla BMW, a na prawym dla Audi.
 
W wyniku wypadku ucierpiało 7 osób. 25-letni kierujący Audi z gm. Goraj zmarł po przewiezieniu do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń, natomiast 19-letni pasażer BMW z Biłgoraja walczy o życie w szpitalu. Pięciu pozostałych uczestników zdarzenia również trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała tj. 3 pasażerów Audi w wieku 24,25 i 36 lat z powiatu biłgorajskiego i okolic, oraz dwóch 19-latków z Biłgoraja – kierowca i pasażer BMW.
 
Funkcjonariusze pracują nad wyjaśnieniem przyczyny i wszystkich szczegółów tego wypadku.  


Do innego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło przed 5.00 rano na krajowej drodze nr 63 w powiecie radzyńskim, w miejscowości Bojanówka. Kierujący peugeotem, z nieznanych przyczyn, na prostym odcinku jezdni zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i zginął na miejscu. Miał 49 lat.
Na drodze nie ma utrudnień.

 

źródło: KPP Biłgoraj (M.W.), moje.radio.lublin.pl