30 września 2023

Region: Tragiczny wypadek. 22-letnia pasażerka fiata zmarła w szpitalu

Policjanci ustalają przyczynę wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj około godziny 23.15 w miejscowości Ryżki. Kierujący samochodem osobowym marki Fiat Brava zjechał z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący oraz pasażer, a 22-letnia pasażerka zmarła w szpitalu.

Reklamy

Około godziny 23.15 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony telefonicznie, że w miejscowości Ryżki samochód osobowy dachował i są osoby ranne. Na miejsce zdarzenia skierowano pogotowie ratunkowe, straż pożarną i policjantów.
 
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Fiat Brava 21-letni mieszkaniec Siedlec zjechał z drogi na pobocze gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Razem z nim jechało dwie osoby, 22-letnia mieszkanka Łukowa i 27-letni mężczyzna, też mieszkaniec Łukowa. Wszyscy troje zostali przewiezieni do szpitala. Mimo udzielonej pomocy medycznej kobieta zmarła.
 
Policja pod nadzorem Prokuratury wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność i bezpieczną jazdę oraz o zachowanie rozsądnej prędkości. Zbyt szybka jazda często kończy się śmiercią lub kalectwem. Nie narażajmy siebie i innych uczestników ruchu.
 
 
źródło: KPP Lublin (AD)