Region: Z Portu Lotniczego Lublin do Liverpoolu

Od 1 kwietnia za pośrednictwem linii lotniczych Ryanair pasażerowie będą mogli polecieć do Liverpoolu. To kolejne połączenie, które otwiera niskokosztowy przewoźnik z Portu Lotniczego Lublin. Z tej okazji dla wszystkich podróżnych czekają specjalne atrakcje.

Reklamy

Samolot B737-800 linii lotniczych Ryanair wylądował w Wielkanocny Poniedziałek o godzinie 20.15, inaugurując tym samym regularne loty z Lublina do Liverpoolu. Odlot na Wyspy Brytyjskie przewidziano na godzinę 20.40. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. 

Z okazji otwarcia nowego połączenia z lotniskiem im. Johna Lennona w Liverpool, hala terminalu zamieniła się w mini scenę. Wystąpił na niej Dariusz Tokarzewski z grupy Vox, który wcielił się w postać jednego z członków legendarnego zespołu z Liverpoolu, the Beatles. I oczywiście  zaśpiewał ich przeboje. Przewidziano również słodki poczęstunek dla pasażerów przylatujących do Lublina oraz podróżnych, którzy wybiorą się w rejs do Liverpoolu. 

– Cieszę się, że linie lotnicze Ryanair uruchamiają kolejne połączenie z Lublina. Do tej pory, za pośrednictwem tego przewoźnika, pasażerowie mogli polecieć do Londynu i Dublina. Od 1 kwietnia, i to nie jest żart Prima Aprilis, na kolejne brytyjskie lotnisko – mówi prezes zarządu spółki Port Lotniczy Lublin Grzegorz Muszyński.

Rozkład lotów:
PONIEDZIAŁEK
Wylot z Liverpoolu (LPL) 16:15  
Przylot do Lublina (LUZ) 20:15
Wylot z Lublina (LUZ) 20:40 
Przylot do Liverpoolu (LPL) 22:40

PIĄTEK
Wylot z Liverpoolu (LPL) 17:00 
Przylot do Lublina (LUZ) 21:00
Wylot z Lublina (LUZ) 21:25
Przylot do Liverpoolu (LPL) 23:25


fot. Port Lotniczy Lublin