Rekord frekwencyjny w Stylowym

W miniony weekend (26-28.12.2014) Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odwiedziło 5736 widzów. Najchętniej oglądana była finałowa cześć wielkiej trylogii Petera Jacksona „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”, a także kontynuacja przebojowej serii „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca” i „Paddington” – ekranizacja zwariowanych przygód najpsotniejszego i najsympatyczniejszego misia na świecie.

Reklamy

 

Popularnym tytułem okazała się  również  „Pani z przedszkola” – komedia  z  fenomenalnym aktorstwem Agaty Kuleszy i Krystyny Jandy i „Królowa śniegu2”– animacja w 3D dla najmłodszych kinomanów.

Filmowe hity na ekranach CKF Stylowy będą nadal wyświetlane przez cały okres noworoczno-świąteczny.

Reklamy


Seria kolejnych filmowych przebojów już w styczniu!

Od 9 stycznia 2015 „Niezłomny” (reż. Angelina Jolie) oraz „Exodus: Bogowie i królowie” (reż. Ridley Scott).

Od 16 stycznia 2015 „Wkręceni2”– czyli szalony świat celebrytów, przebieranki i „zakręcone” przygody w nowej produkcji Piotra Wereśniaka. Bohaterowie znani z pierwszej części komedii tym razem ruszą na podbój polskiego showbiznesu, a widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z seriali i plotkarskich portali.

Od 30 stycznia 2015 „Pingwiny z Madagaskaru” – przebojowa animacja o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii „Madagaskar”, które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów.