Rekrutacja do Punktu Przedszkonego w Moniatyczach

Moniatycze

Reklamy

Stowarzyszenie Rozwoju i Wspierania Promocji Wsi Kułakowice Trzecie ma przyjemność donieść, że 29 czerwca została podpisana w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego umowa o dofinansowanie projektu pn. „Fabryka Snow”.

Głównym celem projektu jest zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej poprzez wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z terenów wiejskich i objęcie ich wychowaniem przedszkolnym,wspomagającym rozwój i zdolności.

Stowarzyszenie Rozwoju i Wspierania Promocji Wsi Kułakowice Trzecie ma przyjemność donieść, że 29 czerwca została podpisana w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego umowa o dofinansowanie projektu pn. „Fabryka Snow” – utrwalenie wypracowanej w PPWOW formy alternatywnej edukacji przedszkolnej w Gminie Hrubieszów, realizowanym w partnerstwie z Zespołem Szkół Publicznych im. Papieża Jana PawłaII w Moniatyczach.

Projekt został sfinansowan ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zakładany czas realizacji projektu – 01.07.2010 – 31.07.2012 roku.

Cele szczegółowe projektu to:

– objęcie edukacją przedszkolną dzieci w wieku od 3lat do 5lat zamieszkałych na terenie wsi – Moniatycze, Moniatycze Kolonia, Turkołówka, Czortowice, Wołajowice, Janki, Nowosiółki, Kułakowice. Zakłada się, że z tej formy w okresie 2 lat skorzysta 30 dzieci,

– nieodpłatne korzystanie z zajęć w punkcie przedszkolnym oraz w zajęciach dodatkowych – język angielski, zajęcia terapeutyczne, zajęcia z logopedą.

Uczestnikom zapewniamy:

– pakiet promocyjny tj. dres, fartuszek oraz czapeczkę z logo EFS i POKL

– wyjazdy do ZOO, Strzeleckiego Parku Krajobrazowego

– udział w pasowaniu na przedszkolaka, choince, występie klowna, teatrzyk kukiełkowy, Dzień Rodziny.

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać i złożyć w terminie od 01.07.2011r. do 15.07.2011 r. i złożyć w Zespole Szkół Publicznych im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach, gdzie znajduje się biuro projektu.

Dodatkowych informacji udziela pod numerem telefonu 696552917 koordynator projektu – Iwona Gębala.