Rocznicowy koncert w Werbkowicach

HrubieszówWerbkowice

Reklamy

W dniu 17 września 2009 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbył się „Koncert z okazji rocznicy agresji ZSRR na Polskę”.

***

W montażu słowno-muzycznym na scenie zaprezentowały się dzieci z Zespołu Szkół w Werbkowicach: Angelika Letnianczyn i Paulina Gałka, oraz instruktorzy GOK: Agnieszka Czerniak, Przemysław Puszczało, Łukasz Żyła. W części artystycznej wystąpił również Pan Marian Kulik – piewca ludowy, od lat współpracujący z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Werbkowicach.

Na widowni zasiedli zaproszeni goście, między innymi Wójt Gminy Werbkowice Lech Bojko, przedstawiciele Rady Gminy, dyrektorzy – Zespołu Szkół i Przedszkola w Werbkowicach, przedstawiciele Związku Kombatantów, Klubu Seniora, Samorządowej Jednostki Oświaty oraz wielu innych zaproszonych gości.

Główną publiczność, do której skierowane było przedstawienie, stanowiła młodzież z Gimnazjum w Werbkowicach, która w ramach lekcji historii z zaciekawieniem wysłuchała montażu słowno-muzycznego.

Na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury zasiadło około sześćdziesięciu osób.

Całą uroczystość zakończyło złożenie wieńców pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego przez Wójta Gminy, przedstawicieli Rady Gminy i Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009