Rolniku nie zwlekaj – złóż swój e-wniosek już dziś! Termin upływa 17 maja

W tym roku wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW składane są wyłącznie  przez internet.

Reklamy

Do rolników nie są przesyłane papierowe wnioski spersonalizowane. Nie ma także możliwości składania oświadczeń o braku zmian w stosunku do roku ubiegłego.

Wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe z PROW można złożyć jedynie korzystając z aplikacji eWniosekPlus, która dostępna jest na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.

Reklamy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje wsparcie techniczne w wypełnieniu wniosku. Wszelkie wątpliwości można konsultować dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800 38 00 84 (w dni robocze w godz. 7.00 – 19.00 oraz w sobotę 10.00 – 16.00).

Rolników, którzy nie mają dostępu do interetu lub nie posiadają odpowiedniego sprzętu zapraszamy do naszych biur powiatowych. Zostały tam przygotowane stanowiska komputerowe, gdzie rolnicy mogą wypełnić i wysłać swój wniosek. Z kolei na rolników, którzy obawiają się, że mogą sobie nie poradzić z wypełnieniem e-wniosku czekają nasi eksperci, którzy pomogą technicznie wypełnić wniosek. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne prosimy, aby wizyty w naszych biurach umawiać wcześniej telefonicznie.

W przypadku wniosków złożonych po 17 maja (ale nie później niż do 11 czerwca) będą przyznawane dopłaty pomniejszane o 1 proc. za każdy dzień opóźnienia.

Dodatkowe informacje dotyczące eWniosku

  • Pod bezpłatnym numerem infolinii 800-38-00-84
  • na stronie internetowej arimr.gov.pl
  • w BiurachPowiatowych ARiMR

­(ARiMR)


Zobacz też:

Siekierą zabił psa sąsiadki


Groźny wypadek na wyjeździe z Lublina. Rannych zostało 6 osób – ZDJĘCIA