Sięgnij po nowy numer „Skafandra”

Inauguracja nowego roku akademickiego w Akademii Zamojskiej to główny temat najnowszego numeru Gazety Akademickiej „Skafander”. Ponadto w tym wydaniu znajdziecie wiele ciekawych i interesujących tematów z życia studenckiego i nie tylko.

Reklamy

Numer otwiera obszerny tekst o uroczystej inauguracji roku akademickiego w AZ, opatrzony bogatą galerią zdjęć. Podczas wydarzenia uczelnia otrzymała od ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka czek na kwotę prawie pięciu milionów złotych na rozwój.

O tym jak poruszać się bezpiecznie w globalnej sieci, tak by nie stracić swoich oszczędności mówi dr hab. inż. Krzysztof Pancerz, kierownik Zakładu Informatyki AZ.

Aleksandra Osuch, zawodniczka występującej w Ekstraklasie tenisa stołowego kobiet i studentka bezpieczeństwa narodowego AZ opowiada o swojej pasji do sportu i grze w krajowej elicie.

W tym numerze przeczytacie również tekst, A gdyby „umarł”  Facebook, Natalii Zawady, blogerki z I LO w Zamościu.

W „Skafandrze” znajdziecie również artykuły o największej żarówce w Zamościu – czyli muralu, jaki na ścianie „Elektryka” namalowali artyści z grupy Stforky, czy też o akcji „Ostre cięcie” w zamojskim „Ekonomiku”, w ramach której zbierane są włosy na peruki dla osób z chorobami nowotworowymi.

Gazetę Akademicką „Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury.

­

Poniżej link do e-wydania „Skafandra”:

https://upz.edu.pl/data/file_attachment/4108-skafander-10-150.pdf

­

(info, grafika: Skafander / AZ)


Zobacz też:

Trzy osoby w szpitalu. 19-latka straciła prawo jazdy – miała je od 4 miesięcy

Trzy osoby w szpitalu. 19-latka straciła prawo jazdy – miała je od 4 miesięcy