15 lipca 2024

Siła uderzenia była tak duża, że auto przerzuciło na przeciwną stronę drogi [ZDJĘCIA]

24-letni kierowca Volvo na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, następnie do rowu uderzając w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że jego pojazd został wyrzucony na przeciwną stronę drogi.

Reklamy

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek przed południem w miejscowości Jędrzejówka, w gminie Goraj, w powiecie biłgorajskim.

– Policjanci skierowani na miejsce wstępnie ustalili, że 24 letni kierowca Volvo, na łuku drogi, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu gdzie uderzył w przydrożne drzewo.

Reklamy

Czytaj: Wypadek żołnierzy 2 Pułku Rozpoznawczego

Siła uderzenia była tak duża, że pojazd którym kierował mieszkaniec gminy Goraj został wyrzucony na przeciwną stronę drogi.

Reklamy

Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Została od niego pobrana krew do badań, wynik pozwoli ustalić czy w momencie zdarzenia 24 latek był trzeźwy – informuje aspirant Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Zobacz też:

Sprawdź ile zgromadziłeś w ZUS i jaka może być Twoja emerytura

Zerknij na Instagram →Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres lubiehrubie@gmail.com


źródło i fot. KPP w Biłgoraju