27 września 2023

Skafander ma nową miss! – ZDJĘCIA

Konkurs Miss Skafandra 2021 został rozstrzygnięty. Tytuł zdobyła Wiktoria Flak.  Zwyciężczynię konkursu wybrali jurorzy oraz w formie elektronicznej Czytelnicy Gazety Akademickiej „Skafander”.

Reklamy

– Lubię śpiewać, uśmiechać się oraz jeść. Interesuję się modą. Uwielbiam robić fotografie sobie i otaczającej nas naturze – mówi o sobie Wiktoria Flak, nowa Miss Skafandra, uczennica LO CSM Zamość.

Tytuł I Vice Miss zdobyła Klaudia Naklicka z ZSP nr1 w Zamościu, czyli „Ekonomika”. II Vice Miss została Julianna Bernard z zamojskiej „Mundurówki”.

Reklamy

Konkurs Miss Skafandra organizowany jest od 2013 roku. Tegoroczna edycja odbywała się w zdecydowanej większości w formule online.  Miss Skafandra wybrali jurorzy wspólnie z internautami, którzy głosowali w albumie na profilu gazety na Facebooku.

Finał zabawy zazwyczaj miał miejsce podczas koncertu juwenaliowego zamojskiej Uczelni. Ze względu na obostrzenia sanitarne i zakaz imprez masowych musiał się on jednak odbyć w bardziej kameralnym gronie. Nagrody laureatkom i uczestniczkom konkursu wręczył dr hab. Andrzej Samborski,  rektor Uczelni Państwowej w Zamościu, która jest wydawcą Gazety Akademickiej „Skafander”.  Dekoracji finałowej trójki dokonała Jolanta Jasińska z Rady Samorządu Studenckiego UPZ. Ponadto wszystkie laureatki otrzymały piękne bukiety przygotowane przez znanego florystę Piotra Marca. Wydarzenie zakończyła sesja zdjęciowa przeprowadzona przez cenionego i uznanego zamojskiego fotografa Szymona Łyciuka.

Reklamy

Sponsorami tegorocznej edycji konkursu byli: Uczelnia Państwowa w Zamościu, Szymon Łyciuk – Fotografia, Salon Kosmetyczny „Magia Piękna” Malwina Rejs, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Kwiaciarnia Piotr Marzec, Restauracja Renesans,  Broadway Club&Restaurant.

Rozstrzygnięcie Konkursu odbyło się 28 maja 2021 r. w atrium budynku UPZ przy ul. Zamoyskiego 64.

­

(info: Skafander / UPZ, fot. Szymon Łyciuk)


Zobacz też:

Podróżny zapłacił rekordową karę grzywny

Podróżny zapłacił rekordową karę grzywny