„Skafander” pełen ciekawych tematów

Jest już nowe wydanie Gazety Akademickiej „Skafander”. Jak zawsze znajdziecie w nim sporo ciekawych tematów młodzieżowych i nie tylko. Ponadto gazeta czeka na zgłoszenia chętnych do Konkursu Miss Skafandra.

Reklamy

Wydanie otwiera tekst poświęcony raportowi Ekonomicznych Losów Absolwentów poświęconym topowym kierunkom studiów, których absolwenci nie maja problemu ze znalezieniem zatrudnienia. Jakie to studia? Przeczytajcie artykuł. Zdradzimy, że trzy z nich znajdują się w ofercie Akademii Zamojskiej.

W gazecie przeczytacie i zobaczycie również jak studenci pielęgniarstwa AZ uczą się walczyć o ludzkie życie oraz jak wygląda praktyczne zaliczenie z podstaw ratownictwa medycznego.

Reklamy

W „Skafandrze” znajdziecie również obszerne fotorelacje ze studniówek zamojskiego „Ekonomika” i tomaszowskiej „Budoiwlanki”.

Na łamach gazety poznacie także laureatów Konkursu Informatycznego i Konkursu Matematycznego, zorganizowanych przez Akademię Zamojską. 

Gazeta przypomina, że cały czas zainteresowane dziewczyny mogą się zgłaszać do Konkursu Miss Skafandra. Wyboru najpiękniejszej i najciekawszej dziewczyny dokonają jurorzy razem z Czytelnikami i fanami „Skafandra” na Facebooku. Główną nagrodą jest sesja fotograficzna, którą wykona znany zamojski fotograf Szymon Łyciuk. To jedna z wielu nagród, jaka czeka na miss. Partnerami Konkursu są również: Akademia Zamojska, salon kosmetyczny „Magia Piękna”, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Restauracja Renesans, Tauro Burger oraz Kwiaciarnia Piotra Marca, Broadway Club & Restaurant, Ski Surf. Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać mailowo, pisząc na adres: skafander@akademiazamojska.edu.pl . W zgłoszeniu powinny znaleźć się: wypełniony formularz, dwie wybrane fotografie, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych oraz zgoda na publikację wizerunku. Wspomniane formularze, jak również regulamin konkursu znaleźć można pod linkiem, który znajdziecie na profilu „Skafandra” na Facebooku.

Gazetę Akademicką “Skafander” znajdziecie w szkołach średnich, ośrodkach kultury, urzędach m.in. w Zamościu, Biłgoraju, Hrubieszowie, Krasnymstawie czy Tomaszowie Lubelskim.

Poniżej publikujemy link do e-wydania gazety: 4535-skafander-3-155.pdf (upz.edu.pl)

­

(info, grafika: Skafander / AZ)


LubieHrubie na Instagramie