Skafander szuka miss

Jest już nowy numer Gazety Akademickiej „Skafander”! Gazeta ogłasza konkurs na najpiękniejszą uczennicę szkół ponadpodstawowych w naszym regionie.

Reklamy

Wyboru najpiękniejszej i najciekawszej dziewczyny dokonają jurorzy razem z Czytelnikami i „Skafandra” i fanami profilu gazety na Facebooku. Główną nagrodą jest sesja fotograficzna, którą wykona znany zamojski fotograf Szymon Łyciuk. Partnerami Konkursu są również: Uczelnia Państwowa w Zamościu, salon kosmetyczny „Magia Piękna”, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Restauracja Renesans oraz Kwiaciarnia Piotra Marca.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać mailowo, pisząc na adres: skafander@upz.edu.pl. W zgłoszeniu powinny znaleźć się: wypełniony formularz, dwie wybrane fotografie, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych oraz zgoda na publikację wizerunku. Wspomniane formularze, jak również regulamin konkursu znaleźć można na profilu Gazety Akademickiej „Skafander” na Facebooku: facebook.com/skafander.info

Poza Konkursem w gazecie przeczytacie o projekcie „Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu – Uczelnia dostępna dla wszystkich”. Poznacie również wyniki tegorocznego rankingu liceów i techników magazynu „Perspektywy” oraz jakie miejsca zajęły w nim szkoły z naszego regionu.

O studiach w Zamościu i karierze po ukończeniu anglistyki w UPZ opowiada AnastasiiaVasylenko, która pracuje jako manager ds. kontaktów międzynarodowych w firmie REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. i zajmuje się pozyskiwaniem kontraktów w NATO oraz budowaniem relacji z zagranicznymi klientami i partnerami w tym m.in. w kontraktach rządowych z armią USA.

Na łamach „Skafandra” poznacie również stypendystów programu „Lubelska Kuźnia Talentów” z różnych szkół średnich w naszym regionie.

W związku z trwającą pandemią Gazeta Akademicka „Skafander” od dłuższego czasu ma formę e-wydania. Niezmiennie jest w niej pełno ciekawych informacji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli macie ciekawy temat, wydarzenia, zdjęcie lub pomysł piszcie do redakcji „Skafandra” na adres: skafander.info@gmail.com

Zapraszamy do lektury e-wydania „Skafandra”, które dostępne jest pod linkiem:

https://upz.edu.pl/data/file_attachment/2566-skafander-2-142.pdf


Zobacz też:

Jest już nowy Skafander!

Jest już nowy Skafander!