Skafander szuka Miss

Jest już nowy numer Gazety Akademickiej! Gazeta ogłasza konkurs na najpiękniejszą uczennicę szkół ponadgimnazjalnych.

Reklamy

 

Wyboru najpiękniejszej i najciekawszej dziewczyny dokonają jurorzy. Z kolei internauci zdecydują, która z dziewczyn otrzyma tytuł I Vice Miss Skafandra i jednocześnie tytuł Miss Czytelników. Główną nagrodą jest sesja fotograficzna, którą wykona znany zamojski fotograf Szymon Łyciuk. 

Konkurs Miss Skafandra jest skierowany do uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Wyboru Miss dokona jury. Zwyciężczynię poznamy 10 maja na koncercie juwenaliowym w Zamościu.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać mailowo, pisząc na adres: skafander.info@gmail.com

Do wiadomości należy dołączyć: 2 swoje zdjęcia, imię i nazwisko, nazwę szkoły oraz kilka słów o sobie. Szczegóły dotyczące konkursu będą się ukazywać w kolejnych wydaniach gazety oraz na naszym Facebooku. Nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu już dziś! Zgłoszenia można dokonać do 14 kwietnia 2019 r. Głosowanie na Miss Czytelników rozpocznie się 17 kwietnia na profilu „Skafandra” na Facebooku.

Poza wyborami Miss Skafandra w tym wydaniu przeczytacie dlaczego warto studiować logistykę. O perspektywach dla absolwentów tego kierunku opowiada dr hab. Rafał Longwic, wykładowca PWSZ.

Ci, którzy marzą o karierze wojskowej lub w służbach mundurowych powinni zainteresować się artykułem dotyczącym Legii Akademickiej. PWSZ Zamość znalazła się w elitarnym gronie około 60 uczelni biorących udział w projekcie Ministerstwa Obrony Narodowej.

Sporo uwagi w tym numerze poświęcone jest sukcesom pingpongistów PWSZ Zamość. Podopieczni trenera Piotra Kostrubca liderują I lidze tenisa stołowego i awansowali do ćwierćfinału Pucharu Europy TT Inter Cup.

Nowy numer „Skafandra” jest już dostępny w szkołach średnich na terenie byłego województwa zamojskiego, instytucjach kultury, urzędach.

 

Poniżej podajemy link do e-wydania gazety:

https://drive.google.com/file/d/0B-6jHY2QGWgQLUVYWlFOTW1STlBUX0ZHM3hQRnZNcnJZLXdn/view?usp=sharing

 

Skafander