21 września 2023

Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy NOSG. Trwa nabór do służby

Dziś, w komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy SG. Zbiórka odbyła się w asyście pocztu sztandarowego NOSG oraz w obecności kadry kierowniczej Oddziału.

Reklamy

 

Rotę ślubowania odczytał Zastępca Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej płk. SG Łukasz Ćwik, zaś błogosławieństwa nowym funkcjonariuszom udzielili kapelani.

Nowo przyjęci funkcjonariusze Straży Granicznej, najbliższy czas spędzą w ośrodku szkoleniowym SG, by wiosną powrócić do służby w ochronie granicy państwowej.

Reklamy

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, w trybie ciągłym prowadzi nabór kandydatów do służby przygotowawczej. W tym roku planuje się przyjąć do służby 100 funkcjonariuszy. Dokumenty od kandydatów do służby w SG, przyjmowane są już nie tylko w siedzibie oddziału w Chełmie ale również w Białej Podlaskiej oraz Zamościu.

Dokumenty od kandydatów przyjmowane są po wcześniejszym wyznaczeniu terminu do ich złożenia. Zapisy kandydatów zainteresowanych złożeniem dokumentów, odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod nr tel. 82-568 50 92 lub 797 337 619.

Reklamy

Istnieje możliwość umówienia terminu złożenia wymaganych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej (w treści e-maila należy podać imię i nazwisko tylko jednego kandydata): nabor.nadbuzanski@strazgraniczna.pl. Wyznaczenie terminu złożenia dokumentów nastąpi poprzez przesłanie informacji zwrotnej do kandydata, na adres z którego wysłano zgłoszenie.

 

Dokumenty są przyjmujmowane:

– od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 w komendzie Nadbużańskiego Oddziału SG w Chełmie, ul. Trubakowska 2,

– we wtorek, w godz. 9.00 – 13.30 w Placówce SG w Białej Podlaskiej, ul. Dokudowska 19,

– w czwartek, w godz. 9.00 – 13.30 w Grupie Zamiejscowej, w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2 (budynek Policji).

 

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: 

http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/praca/funkcjonariusze/17203,Funkcjonariusz-nabor.html

 

źródło i fot. NOSG