Śmiertelny wypadek koło Krasnegostawu. Ustalane są personalia uczestników

Dziś doszło do tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Siennica Nadolna, w powiecie krasnostawskim.

Reklamy

W miejscowości Siennica Nadolna, w powiecie krasnostawskim, na drodze wojewódzkiej nr 812, kierowca Volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował – informuje Policja Lubelska. – Samochodem podróżowały 2 osoby. Pomimo przeprowadzonej reanimacji życia jednej z nich nie udało się uratować. Druga osoba została przetransportowana do szpitala.

Droga jest zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazd przez Objazd przez Siennicę Różaną.

Reklamy

­

Na miejscu pracują policjanci. Ustalane są dane uczestników wypadku oraz jego szczegółowe okoliczności.

­

Aktualizacja – 12.02.2023

Wczoraj po godzinie 12 w miejscowości Siennica Nadolna doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący Volskwagenem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem przez co pojazd zjechał z jezdni, uderzył w skarpę, a następnie dachował. W pojeździe podróżowało dwóch mężczyzn. W skutek dachowania wszyscy wypadli z pojazdu – informuje dziś młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z krasnostawskiej Policji.

W wyniku poniesionych obrażeń 64 letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego poniósł śmierć na miejscu. Z kolei 36 latek pochodzący z Chełma został przetrasnportowany pogotowiem lotniczym do szpitala. pomimo udzielonej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.źródło, wideo i fot. Policja Lubelska


Zobacz też:

„Rozrywkowa” przejażdżka wozem strażackim zakończona na lawecie [ZDJĘCIA]

„Rozrywkowa” przejażdżka wozem strażackim zakończona na lawecie [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →