Śmiertelny wypadek koło Ryk

Policjanci z Ryk ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na DK-48. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem dostawczym.

Reklamy

 

Do tragicznego w skutkach  wypadku drogowego doszło wczoraj po godz. 16:00 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Podlodów, w powiecie ryckim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, 70-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem dostawczym marki Ford. Następnie Ford dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca Volkswagena. Kierujący samochodem dostawczym był  trzeźwy. Wraz z pasażerką samochodu osobowego z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Przez kilka godzin droga krajowa były zablokowana. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

źródło i fot. KPP Ryki