Śmiertelny wypadek motocyklisty

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w czwartek w nocy w Fiukówce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-latek z gminy Adamów, kierując motocyklem marki Triumph, po zjechaniu z jezdni uderzył w drzewo.

Reklamy

 

W czwartek, po godzinie 23.00, dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Fiukówce. Ze zgłoszenia wynikało, że w wypadku drogowym uczestniczył kierujący jednośladem mężczyzna.

Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że jadący motocyklem marki Triumph 35-latek z gminy Adamów zjechał z jezdni w przydrożne krzaki i uderzył w jedno z rosnących tam drzew.

Reklamy

W wyniku wypadku pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń ciała i mimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Mundurowi ustalili również, że 35-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem, a jednoślad którym jechał, był niezarejestrowany i nieubezpieczony.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili śledztwo i ustalą dokładnie jaki był przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

źródło i fot. KPP Łuków