28 września 2023

Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie. Nie żyje 23-letnia pasażerka Audi [ZDJĘCIA]

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na al. Witosa w Lublinie. W wyniku zderzenia się Audi z Volkswagenem trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia 23-letniej pasażerki Audi.

Reklamy

Do wypadku doszło tuż po północy w nocy z soboty na niedzielę.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów lubelskiej drogówki wynika, że kierujący Audi poruszając się al. Witosa od centrum Lublina podczas manewru skrętu w ul. Doświadczalną nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Volkswagenem Passatem, który jechał z przeciwnego kierunku – informuje komisarz Anna Kamola z lubelskiej Policji.

Reklamy

– W wyniku wypadku, do szpitala zostały przewiezione trzy osoby. 22-letni kierowca Audi, jego 23-letnia pasażerka oraz 20-letni kierowca Volkswagena.

Niestety życia młodej kobiety, pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować, zmarła w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Z kolei bardzo poważnych obrażeń doznał 22-letni kierowca Audi. Hospitalizowany został również kierowca Volkswagena, natomiast nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu i zdrowiu – dodaje komisarz Anna Kamola.

Reklamy

Od kierujących pojazdami została pobrana krew na zwartość alkoholu.

Dokładne przyczyny wypadku wyjaśni prowadzane w tej sprawie śledztwo.źródło i fot. KMP Lublin


Zobacz też:

Groźny wypadek koło Chełma. 5 osób rannych [ZDJĘCIA]

Groźny wypadek koło Chełma. 5 osób rannych [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →