Śmiertelny wypadek na wiadukcie

Policjanci z KMP w Lublinie wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło wczoraj na wiadukcie przy skrzyżowaniu ulic Hutniczej i Witosa. Kierujący motocyklem marki Honda najechał na tył pojazdu marki Citroen, który następnie uderzył w skodę. Oba pojazdy oczekiwały na zmianę sygnalizacji świetlnej. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 32-letni motocyklista, kursant nauki jazdy.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.30 w Lublinie na wiadukcie przy skrzyżowaniu ulic Witosa i Hutniczej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący motocyklem nauki jazdy marki Suzuki jadąc w kierunku ulicy Graffa najechał na tył citroena oczekującego na zmianę sygnalizacji świetlnej, który następnie uderzył w stojącą przed nim skodę. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 32-letni mieszkaniec Lublina. Kierujący motocyklem.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

źródło i fot. KWP Lublin (KG)