Śmiertelny wypadek w lesie. 64-mężczyzna przygnieciony przez ciągnik

Podczas wykonywania prac w lesie, śmierć poniósł 64-letni mężczyzna, który został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Reklamy

Dwaj mieszkańcy powiatu łęczyńskiego w wieku 18 i 64 lat pojechali ciągnikiem rolniczym do lasu w powiecie biłgorajskim, gdzie chcieli wyciąć kilka drzew.

Policjanci zostali zawiadomieni przez młodszego z nich, że 64 latek został w czasie pracy przygnieciony przez ciągnik i nie daje oznak życia. 18-latek nie znał okolicy i nie wiedział, gdzie się znajduje.

Policjanci byli w ciągłym kontakcie telefonicznym z mężczyzną. Uzyskali od niego informacje o szczegółach otaczającego go krajobrazu. Dzięki znajomości terenu wytypowano miejsce pobytu zgłaszającego. Wszystko wskazywało na to, że znajduje się w lesie pomiędzy miejscowościami Zastawie – Hosznia Abramowska – Hosznia Ordynacka – Wólka Abramowska.

Po dojechaniu w to miejsce policjanci co chwilę dawali sygnały dźwiękowe radiowozu, które 18-latek w końcu usłyszał. Na miejsce dotarli również strażacy PSP i OSP, załoga karetki pogotowia oraz mieszkańcy.

Niestety, 64-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy, wskutek odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

fot. KPP Biłgoraj