Śmiertelny wypadek. Zginął 54-letni kierowca [ZDJĘCIA]

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu. Kierujący samochodem marki Iveco z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji.

Reklamy

Wczoraj, przed godziną 13, dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o wypadku, do którego doszło w miejscowości Stoczek Łukowski. Na miejsce skierowano policjantów, którzy udzielili pomocy kierującemu. Pomimo natychmiastowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z łukowskiej komendy. – Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący 54 letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jadąc w kierunku Łukowa, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejscu zdarzenia, policjanci prowadzili czynności śledcze pod nadzorem prokuratora, którego decyzją ciało 54-latka zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Wyjaśnianie są wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Reklamy


źródło i fot. KPP Łuków / Policja Lubelska


Zobacz też:

Hrubieszów: Pożar magazynu na ulicy Zamojskiej [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Pożar magazynu na ulicy Zamojskiej [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →