Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj między Turobinem a Żabnem. Według pierwszych ustaleń funkcjonariuszy kierujący volkswagena w trakcie wyprzedzania innego pojazdu na łuku jezdni, stracił panowanie, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. 21-latek z gm. Turobin jechał sam. Pomimo reanimacji przez służby ratownicze młody mężczyzna zginął.

Reklamy

 

Do wypadku  doszło wczoraj przed godziną 18.00 na trasie pomiędzy miejscowościami Turobin oraz Żabno. Zabezpieczający miejsce zdarzenia policjanci rozpoczęli ustalenia okoliczności w jakich doszło do wypadku jak również ustalali świadków.

Według ich wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem na łuku jezdni podjął manewr wyprzedzania innego samochodu. Kiedy z przeciwka nadjechał autobus, kierujący volkswagena zdążył zjechać na swój pas, jednak stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożne drzewo.

Za kierownicą passata siedział 21-letni mieszkaniec gm. Turobin. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, pomimo podjętych czynności ratowniczych przez służby pogotowia. Decyzją prokuratury ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

W chwili obecnej trwają wspólne czynności policji i prokuratury, które pozwolą ustalić wszystkie szczegóły wypadku.


źródło, wideo, fot. KPP Biłgoraj