9 grudnia 2023

Stylowy Zamość: Dzień Kobiet w kinie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na filmowy weekend (6-8.03.2015). W repertuarze: BODY/CIAŁO – najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, FOCUS – komedia z Willem Smithem i Margot Robbie oraz DISCO POLO – komediowy thriller, szalony romans i film drogi w gwiazdorskiej obsadzie.

Reklamy

 

Na wybranych seansach konkursy dla Pań z cennymi nagrodami. W holu kina porady kosmetyczne i zabiegi pielęgnacyjne na dłonie (6-8.03.2015 w godz. 16:00-20:00). 

 

Dzień Kobiet w zamojskim kinie zostanie zainaugurowany już w czwartek 5 marca 2015, godz. 18:45 podczas specjalnej edycji Kobiecego wieczoru w Stylowym. Na ekranie DISCO POLO.  Przed seansem konkursy oraz upominki dla Pań.

Reklamy

 

Upominki dla Pań zostały ufundowane przez Partnerów cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. Będą to m.in.: zegarek oraz kupony rabatowe od firm Lorus i Time Trend, zestawy kosmetyków marki AA, zestawy kosmetyków Bielenda, upominki od firmy Avon.

 

BODY/CIAŁO

Film „Body/Ciało” znalazł się w elitarnym gronie tytułów nominowanych do Złotego Niedźwiedzia i przyniósł Małgorzacie Szumowskiej Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera 65. MFF Berlinale. Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny – Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 

FOCUS

Will Smith wciela się w postać Nicky’ego, doświadczonego mistrza podstępu, który wdaje się w romans z początkującą oszustką o imieniu Jess (Margot Robbie). Nicky przekazuje podopiecznej tajniki swojego fachu, ale gdy ta zbliża się do niego za bardzo, nagle postanawia zerwać znajomość. Trzy lata później, już jako zawodowa femme fatale, Jess pojawia się w Buenos Aires na wyścigach samochodowych, podczas których gra toczy się o wysoką stawkę…

 

DISCO POLO

Szalone lata dziewięćdziesiąte, kiedy nad Wisłą zagościła wolność. Wielka transformacja, gorączka złota, Polska śni amerykański sen. Spełniają się marzenia „od zera do Rockefellera”. Tomek i Rudy, chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

 

Bilety na seanse filmowe: 3D – 17 zł (ulgowy), 20 zł (normalny), 2D – 15 zł (ulgowy), 17 zł (normalny), sala studyjna (filmy:  ) – 10 zł (ulgowy), 12 zł (normalny), Kobiecy wieczór w Stylowym (5.03.2015) – 14 zł.