Stylowy Zamość: Kino Konesera w lutym

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na cykl filmowy: Kino Konesera. W lutym na ekranie kontrowersyjne dzieło Larsa von Triera „Nimfomanka”. Reżyser „Melancholii” stworzył przenikliwe arcydzieło erotyczne – film, który jak żaden inny, podzieli widownię na entuzjastów i oburzonych przekroczeniem granic tego, co wolno pokazywać na ekranie. Nimfomanka, część pierwsza już 13 lutego 2014, godz. 20:30; część druga – 27 lutego 2014, godz. 20:30. Film wyłącznie dla widzów pełnoletnich.

Reklamy

Zmysłowe, perwersyjne, podniecające, śmieszne, liryczne, wybuchowe, bluźniercze, niebezpieczne, czułe, uwodzące, kontrowersyjne – wszystkie te określenia tracą moc wobec długo oczekiwanego, najnowszego filmu Larsa von Triera.

„W świecie opętanym przez seks, „Nimfomanka” – podobnie jak „Wstyd” Steve’a McQueena – jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o podporządkowaniu życia poszukiwaniu rozkoszy. Film z udziałem plejady gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Uma Thurman, Jamie Bell, czy Willem Dafoe, zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina.

Reklamy

 

Bilety: 14 zł (ulgowy), 16 zł (normalny)