Sukces Gminy Hrubieszów

Piąta ogólnopolska kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Sportu organizowana przez Fundacje „Trzeźwy Umysł” i Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych zakończyła się ogromnym sukcesem dla gminy Hrubieszów.

Reklamy

Spośród ponad 900 gmin uczestniczących w tegorocznej kampani gmina Hrubieszów znalazła się pośród 9 nagrodzonych gmin i została nagrodzona podczas finału tegorocznej kampani, który odbył się 19 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Dyplom za wyjątkowe zaangażowanie w popularyzację sportu wśród młodzieży w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2006 oraz 2 komplety strojów sportowych i 2 piłki nożne odebrali z rąk dyrektora kampanii Piotra Adamskiego – Wójt Gminy Hrubieszów P. Jan Mołodecki i kierownik GOPS P. Danuta Gerynowicz – koordynator kampanii na terenie gminy Hrubieszów.

Laureatką kampanii została również uczennica Szkoły Podstawowej w Szpikołosach Joanna Haciuk, której praca plastyczna znalazła się wśród 30 nagrodzonych – wybranych spośród kilkudziesięciu tysięcy nadesłanych na konkurs z całej Polski.

Wraz z Joasią nagrodę w postaci aparatu fotograficznego odebrała jej mama i dyrektor Szkoły Podstawowej w Szpikołosach P. Alina Sidorowicz

Gmina Hrubieszów była jedyną gminą w Polsce, która podczas finału w Warszawie otrzymała 2 nagrody.

informacja:
Urząd Gminy Hrubieszów

zobacz zdjęcia >>