Sukces ONI na trasie!

Okres letnich koncertów plenerowych pomału dobiega końca. Z obozu zespołu ONI doszła do nas informacja o wielkim powodzeniu i sporym zainteresowaniu grupą!
Mają na swoim koncie już wspólną grę z Eweliną Flintą i samą Ingrid!

Reklamy

br />Podczas występu na scenie jest ich jedenaścioro, ale od niedawna solistą i frontmanem jest Bartek Caboń! Menager Piotr Szymański zarządził zmiany personalne w składzie zespołu, dzięki czemu nasz ziomek młody i zdolny może lepiej rozwijać swoje umiejętności. Droga do gwiazd już chyba tylko po prostej przed Bartkiem.

Tego lata zagrali ponad 20 koncertów w całej Polsce, a parę dni temu występowali tuż po Idolce Ewelinie Flincie. Mieli także okazję supportować Ingrid w trakcie jej tournee po Polsce. Zdjęcia z koncertów możecie zobaczyć u nas.

Wkrótce ruszy ich nowa strona. Najważniejszą informacją jest jednak to, że już w październiku ukaże się singiel do nowej piosenki „Kręć”, a starsze piosenki znane są słuchaczom lokalnych rozgłośni radiowych.

Z zespołem współpracują: Kamil Nowakowski – bas, Marcin Zylik – gitara, Wojtek Łukasik – perkusja, oraz grupa M2 z Zamościa, a także dziewczyny z Hrubieszowa: Ada, Patrycja i Anka.

zobacz zdjęcia >>