Świąteczny grudzień dla dzieci Galerii Twierdza w Zamościu

Wielkimi krokami zbliża się grudzień – najbardziej świąteczny miesiąc w roku. Z tej okazji Galeria Twierdza w Zamościu przygotowała dla dzieci wiele świątecznych atrakcji.

Reklamy

 

Już w sobotę 3 grudnia Zakręcone Mikołajki, czyli spotkanie z Mikołajem. Zabawa rozpocznie się o 13.00 i potrwa aż do 19.00. Mikołaj przywiezie ze sobą mnóstwo prezentów i pomysłów na wspólną, świąteczną zabawę.

Przez cały czas działała będzie Mikołajkowa poczta. Dzieci przygotują listy do Mikołaja, a on nagrodzi je pysznymi słodyczami. Dzieci będą mogły również zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i zabrać je ze sobą na pamiątkę. Nie zabraknie świątecznych animacji, gier i zabaw. To wszystko będzie się działo na specjalnie przygotowanej scenie. Dodatkową atrakcją będzie zimowa pracownia krawiecka; w niej dzieci będą przygotowywały i ozdabiały ciepłe szaliki na zimę dla swoich misiów!

Święty Mikołaj nie zapomina o dorosłych, których w tym dniu zaprosi do udziału w świątecznej akcji promocyjnej. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę min. 200 zł i  odebrać ręcznie robioną bomkę, na specjalnie przygotowanym stanowisku. 

 

Świąteczna zabawa z Psim Patrolem

W kolejną sobotę, 10- go grudnia do świątecznej zabawy zaprosi dzielna brygada szczeniaków z Psiego Patrolu. Marshall, Rocky i inni bohaterowie zaproszą dzieci do udziału w zabawach, m.in w konkursie strażackim, ekowarsztatach, zawodach dla małych budowniczych, w lekcji tańca i konkursie plastycznym. Dzieci skorzystają również z lekcji pierwszej pomocy, podczas której nauczą się najważniejszych numerów ratunkowych.

Taka zabawa nie może zakończyć się bez pamiątkowego zdjęcia. Wszystkie chętne dzieci będą mogły zapozować do pamiątkowego zdjęcia z Chase’m lub z Marshall’em. Zdjęcia drukowane na miejscu, zatem dzieci zabiorą je ze sąbą do domu .

Spotkanie z Psim Patrolem potrwa od 12:00  do 18:00.