Szukał go Interpol i rosyjska policja. 32-letni przestępca zatrzymany

Chełmscy kryminalni zatrzymali wczoraj 32- letniego obywatela Rosji. Mężczyzna, który na koncie ma przestępstwa na tle seksualnym, poszukiwany był przez Interpol oraz rosyjską policję. Jak się okazało, przestępca ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu.

Reklamy

 

Do zatrzymania tego groźnego przestępcy doszło wczoraj w miejscowości Wierzbica. 32-letni obywatel Rosji – Magomed M. poszukiwany był przez rosyjskich stróżów prawa i Interpol. Dopuścił się  przestępstw na tle seksualnym, za które został skazany na karę pozbawienia wolności.

Zatrzymanie 32- latka to efekt współpracy chełmskich policjantów z Wydziału Kryminalnego z  oficerem łącznikowym oraz Interpolem. To właśnie od nich otrzymaliśmy informację, że może on przebywać na terenie powiatu chełmskiego. Przestępca ukrywał się  w wynajmowanym mieszkaniu. Był zaskoczony wizytą policjantów, nie stawiał oporu, nie próbował też ucieczki.

Dzisiaj 32-latek zostanie doprowadzony do Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie z siedzibą w Chełmie.  Będą wykonywane dalsze czynności z jego udziałem.

 

 

źródło i fot. KMP Chełm