Targi Edukacji w Zamościu [ZDJĘCIA]

8 czerwca 2022r. w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbyły się I Targi Edukacji.

Reklamy

Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez zamojską Uczelnię, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Targi Edukacji były nie tylko okazją do prezentacji ofert edukacyjnych i dorobku zamojskich szkół ponadpodstawowych, ale służyły również nawiązaniu współpracy i wymianie doświadczeń pomiędzy zamojskimi placówkami oświatowymi.

Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty, występy uczniów szkół i placówek pozaszkolnych oraz konsultacje z doradcami zawodowymi. Uczestnicy wysłuchali m.in. występu wokalnego Wiktorii Czerniak i Kingi Gęśli uczennic ZSP nr 4 w Zamościu oraz prelekcji wygłoszonej przez ucznia tej samej szkoły Kacpra Chomickiego na temat historii motoryzacji. Doradcy zawodowi z CEiPM OHP przygotowali cykl zajęć warsztatowych mających pomóc młodzieży w wyborze ścieżki zawodowej. Pani Maria Sakowicz Dyrektor Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Zamościu zachęcała uczniów do refleksji nad własnymi kompetencjami w kontekście przyszłych wyborów życiowych. Z kolei dr Marek Gąska z Towarzystwa Wiedzy Obronnej przybliżył słuchaczom tematykę bezpieczeństwa w różnych jego aspektach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

­

­

(info i fot. WSHE Zamość)


Zobacz też:

Niszczenie celów opancerzonych – kolejne szkolenie terytorialsów [ZDJĘCIA]

Niszczenie celów opancerzonych – kolejne szkolenie terytorialsów [ZDJĘCIA]