Tomaszów: Hotel Antoni zaprasza na turnieje w kręgle!

Hotel Antoni zaprasza do wzięcia udziału w I Tomaszowskim Indywidualnym Turnieju w Kręgle (niedziela, 17 lutego 2013 r.) oraz I Tomaszowskim Drużynowym Turnieju w Kręgle (24 lutego 2013 r., także niedziela).

Reklamy

Celem imprezy jest popularyzacja gry w kręgle jako nowej formy wypoczynku i spędzania wolnego czasu oraz wyłonienie najlepszych zawodników.

Rozgrywki odbędą się w klubie hotelowym (Kolonia Łaszczówka, Hotel Antoni położony jest na odcinku drogi między Tomaszowem Lubelskim, a polsko-ukraińskim przejściem granicznym w Hrebennem). Kręgielnia posiada dwa nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory, dzięki czemu można w komfortowych warunkach rozgrywać turnieje.

Reklamy

W zawodach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 rok życia: kobiety i mężczyźni oraz osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą obojga rodziców/opiekunów i w ich obecności.

Dla wszystkich uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody i przekąski. Organizatorem zawodów jest Hotel Antoni, a koordynuje je Tomasz Pakuła – menadżer imprez sportowych.

Opłata startowa w turnieju indywidualnym wynosi 50,00 zł/osoba, a drużynowym – 30 zł/osoba (w skład drużyny wchodzi 4 osoby). Zgłoszenia (do turnieju indywidualnego w terminie do 11 lutego, a drużynowego – 18 lutego) oraz wszelkie pytania przyjmowane są do pod numerem tel. 517 787 627 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: tomaszpakula@onet.pl.  

Program rozgrywek wraz regulaminem jest podany na stronie www.hotelantoni.pl i fanpage „hotelantoni.pl” na Facebooku.