Tomaszów Lubelski: Koncert zespołu Ametria

W piątek 25 października o godz 19:00 w Klubie Muzycznym FABRYKA w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się koncert zespołu AMETRIA.

Reklamy

AmetriA
 
Zespół działa od roku 1993, w tym czasie wystąpił na wielu trasach koncertowych i koncertach w całej Polsce. Album „Piatek3nastego” był płytą nominowaną do nagrody Fryderyk 2005 w kategorii rock/metal u boku takich zespołów jak TSA, Acid Drinkers, Vader i Behemoth. Album „Nowy Dzień” został nominowany do nagrody Fryderyk 2010 w kategorii album roku heavy metal.
 
 
Jako support wystąpią:
 
Trii zespół z Tomaszowa Lubelskiego. W skład zespołu wchodzą: Waldek Mleczko – gitara, vocal, Piotrek Giska – bas, vocal, Maciek Stanibuła – perkusja, vocal, Marcin Marzęta – gitara.
 
oraz
 
Sliver in a Brain zespół z Tomaszowa Lubelskiego, powstały w grudniu 2011 r. Początkowo band grał covery typowo rock and rollowych i heavy metalowych zespołów, by później ewoluować w grunge z elementami metalu. Obecnie Sliver in a Brain nie trzyma się ściśle żadnego gatunku. Po prostu zespół lubi grać szybko, głośno i chwytliwie, podążając przy tym za własnym stylem i eksperymentując z różnymi rodzajami muzyki.
 
 
25 października (piątek) godz 19:00
Klub Muzyczny FABRYKA
Tomaszów Lubelski
ul. Łaszczowiecka 1