Tragedia w Krasnobrodzie. Utonęła 38-letnia turystka

38-letnia turystka postanowiła popływać w miejscu, gdzie kąpiel była zabroniona. Około 100 metrów od brzegu zaczęła tonąć.

Reklamy

Do tragedii doszło w sobotę wieczorem w Krasnobrodzie. Do centrum powiadamiania ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, że pływająca w zalewie kobieta nie jest w stanie samodzielnie dopłynąć do brzegu i potrzebuje pomocy. Natychmiast na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe.

Jeszcze przed ich przyjazdem, kobietę z wody wyciągnął znajomy, który widział, jak 38-latka zaczęła się topić. Natychmiast popłynął jej na ratunek. Do przyjazdu karetki pogotowia reanimował kobietę. Później resuscytację przejęła załoga karetki, która przewiozła 38-latkę do szpitala. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, kobieta zmarła.

Reklamy

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-latka z Warszawy wypoczywała w Krasnobrodzie ze znajomymi. Na wieczorną kąpiel wybrała miejsce, gdzie pływanie było zabronione. Prawdopodobnie wcześniej spożywała alkohol. Ciało kobiety zabezpieczono do badań w zakładzie patomorfologii.

Policjanci z Krasnobrodu, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają wszystkie szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

­

(info i fot. KPP Krasnobród)


Zobacz też:

Krasnystaw: Kolejne działania policyjnej drogówki z wykorzystaniem drona – ZDJĘCIA, WIDEO

Krasnystaw: Kolejne działania policyjnej drogówki z wykorzystaniem drona – ZDJĘCIA, WIDEO


LubieHrubie na Instagramie