Tragiczna noc na drogach. Nie żyją 3 osoby. Jedna z ofiar to 25-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów

Od wczoraj na drogach naszego województwa doszło do 6 poważnych zdarzeń drogowych w wyniku których 3 osoby poniosły śmierć, a 5 zostało rannych.

Reklamy

 

Wczoraj około godziny 23.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Zalesie zginęły dwie osoby. Jak wstępie ustalili policjanci kierujący audi a3 25-latek najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, po czym zjechał do przydrożnego rowu, uderzając w betonowy przepust. Kierowca jak i 24-letnia pasażerka ponieśli śmierć na miejscu.

Kolejny śmiertelny wypadek miał miejsce nad ranem około godziny 4.05 w miejscowości Wolica Brzozowa w powiecie zamojskim. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 80 najprawdopodobniej wpadł w poślizg w skutek czego zjechał do rowu i dachował. 25-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów zginął na miejscu.

Reklamy

Łącznie od wczoraj na drogach naszego województwa do 6 wypadków drogowych i 49 kolizji drogowych. 5 osób zostało rannych, 3 osoby poniosły śmierć. Zatrzymaliśmy również 18 nietrzeźwych kierujących.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń drogowych i apelują o rozsądek za kierownicą!

 

 

źródło: KWP Lublin