Tragiczne finały wypoczynku nad wodą

Tragicznie zakończył się wypoczynek nad wodą dla dwóch mężczyzn. W Jeziorze Białym utonął 27-latek, a w powiecie parczewskim życie stracił 55-latek.

Reklamy

 

W Okunince wypoczywał w czwartek ze znajomymi 27-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna, razem ze znajomymi poszedł pływać. Został w wodzie, kiedy znajomi poszli na posiłek. Po powrocie zaczęli go szukać.

Zauważyli go dryfującego na wodzie. Wyciągnęli kolegę i podjęli resuscytację. Pomimo kontynuowanej przez wezwany na miejsce zespół medyczny akcji ratunkowej, mężczyzna zmarł. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol.

 

Nad jeziorem Bialskim, w miejscowości Białka, wypoczywał tego samego dnia z rodziną i znajomymi kolejny mieszkaniec województwa mazowieckiego. 55-latek opalał się na słońcu i postanowił ochłodzić się w wodzie.

Jak wynika z relacji świadków, mężczyzna nurkował i w pewnym momencie zniknął pod wodą. Pomimo tego, że został prawie natychmiast wyciągnięty na brzeg i poddany akcji ratunkowej, nie udało się go uratować.

 

Policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegóły tych zdarzeń.

 

fot. KPP Włodawa