Tragiczne skutki zderzenia czołowego – 2 osoby nie żyją 1 w szpitalu

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj. Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot jadąc od strony Puchaczowa, na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło do zderzenia czołowego z pojazdem marki Daewoo Lanos. Śmierć na miejscu poniósł 63 – letni kierujący lanosem i 55 – letnia pasażerka. Kierujący peugeotem 63 – letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala do Łęcznej.

Reklamy

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj około godziny 15.40  w Łęcznej na drodze K – 82. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot jadąc od strony Puchaczowa w kierunku Łęcznej, na łuku jezdni, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka pojazdem marki Daewoo Lanos.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosło małżeństwo podróżujące lanosem – 63 – letni kierujący oraz 55 – letnia pasażerka mieszkańcy gm. Cyców. Z kolei 63 – letni kierujący peugeotem mieszkaniec Łęcznej z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Celem ustalenia stanu trzeźwości została pobrana od niego krew do badań.  

Policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia wszelkich przyczyn tego zdarzenia.


źródło i fot. KWP Lublin (M.K.)