Tragiczny wypadek – 2 ofiary śmiertelne, 3 osoby ranne, dziecko śmigłowcem przetransportowane do szpitala

Prawdopodobnie nadmierna prędkość i nieprawidłowe wyprzedzanie było powodem tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Dziecinin. Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w kierunku Krasnegostawu pojazd marki Audi A4 podczas wyprzedzania zderzył się z kierującym Skodą Superb. W wyniku wypadku kierujący i pasażerka z audi zginęli na miejscu.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło dziś o godzinie 11.15 na krajowej siedemnastce.

Ze wstępnych ustaleń krasnostawskich policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że do wypadku doszło podczas wyprzedzania przez kierującego Audi. Mężczyzna prawdopodobnie wyprzedzał kilka samochodów. Ten niebezpieczny manewr zakończył się czołowym zderzeniem z kierującym Skodą Superb.

Reklamy

Bilans wypadku to 2 ofiary śmiertelne i 3 ranne. Na miejscu zginą kierujący Audi i jego pasażerka. Rannni to: kilkuletnie dziecko, podróżujące Audi i dwie dorosłe osoby z prawidłowo jadącej Skody Superb (25-letnie małżeństwo z gm. Chełm).

To drugi tragiczny w skutkach wypadek drogowy podczas tegorocznej akcji Znicz na drogach naszego województwa. Doszło do nich podaczs dobrej widoczności.

 

 

źródło i fot. KPP Krasnystaw