6 grudnia 2023

Tragiczny wypadek koło Tomaszowa Lub. [ZDJĘCIA]

Do tragicznego wypadku doszło w powiecie tomaszowskim. 45-letni kierowca ciężarowej scanii nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 79-letniemu kierującemu volkswagenem, który w wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu.

Reklamy

Do zdarzenia doszło dzisiaj, przed godziną 5 rano, na drodze powiatowej w miejscowości Hubinek, w gminie Ulhówek, w powiecie tomaszowskim.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką scania z naczepą 45-letni obywatel Ukrainy, na skrzyżowaniu dróg nie zatrzymał się przed znakiem STOP, nie udzielił pierwszeństwa 79-letniemu kierowcy Volkswagena Touran i doprowadził do zderzenia pojazdów. Jego siła była tak duża, że samochody zjechały z drogi na pobliskie pola.

Reklamy

Kierowca osobówki został zakleszczony we wraku. Niestety, 79-latek z gminy Ulhówek w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Badanie wykazało, że 45-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora, których celem będzie wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego tragicznego wypadku.

­


­

(źródło i fot. KPP Tomaszów Lubelski)


Zobacz też:

Ciężko ranni dwaj kierowcy w czołowym zderzeniu osobówki z busem [ZDJĘCIA]

Ciężko ranni dwaj kierowcy w czołowym zderzeniu osobówki z busem [ZDJĘCIA]