Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu w Chełmie

70-letni kierowca, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem na skrzyżowaniu ulic w Chełmie i uderzył w dwa inne samochody. Pomimo prowadzonej reanimacji zmarł w szpitalu.

Reklamy

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w poniedziałek rano, na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej ze Szpitalną i Trubakowską w Chełmie.

Wstępne policyjne ustalenia wskazują na to, że kierujący samochodem marki Peugeot 70-letni mieszkaniec Chełma, z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w auto osobowe marki Volkswagen, następnie wjechał na chodnik uderzając w znak drogowy i stojak dla rowerów, po czym uderzył w kolejny samochód.

70-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo prowadzonej reanimacji zmarł. Decyzją nadzorującego czynności prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

­

(źródło i fot. KMP Chełm)


Zobacz też:

12 wypadków drogowych, zginęły 2 osoby. 3 osoby straciły życie nad wodą. Podsumowanie długiego weekendu na Lubelszczyźnie [ZDJĘCIA]

12 wypadków drogowych, zginęły 2 osoby. 3 osoby straciły życie nad wodą. Podsumowanie długiego weekendu na Lubelszczyźnie [ZDJĘCIA]