6 grudnia 2023

Tragiczny wypadek – nie żyją trzy osoby, czworo rannych

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj około 22:00 w miejscowości Zagrody w powiecie puławskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia kierująca Mazdą jadąc drogą podporządkowaną wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo kierującym volkswagenem. W wyniku zderzenia na miejscu zginęła pasażerka pojazdu Mazda. W szpitalu zmarły kolejne osoby – chłopiec w wieku 11 lat i 46-letnia kobieta. Ranne zostały jeszcze 4 osoby.

Reklamy


Wczoraj około godziny 22:00 w m. Zagrody (gm. Żyrzyn) doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia kierująca Mazdą, jadąc drogą podporządkowaną, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo kierującym volkswagenem.

Reklamy

W skutek zdarzenia kierujący VW przodem pojazdu uderzył w bok mazdy, w wyniku czego obydwa pojazdy wypadły z drogi na pobliską łąkę.

Na miejscu zginęła 44-letnia pasażerka Mazdy. Kolejna osoba, 11-letni chłopiec zmarł w szpitalu.  Rannych zostało jeszcze 5 osób, dwóch z VW oraz trzy osoby z Mazdy. Dziś w szpitalu zmarła kolejna pasażerka mazdy. To 46-letnia mieszkanka gm. Garbów.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Na miejscu policjanci wraz z prokuratorem ustalali okoliczności tragicznego wypadku.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze, oraz stosowania się do znaków drogowych.źródło i fot. KMP Puławy