Tragiczny wypadek – policja szuka świadków

Wyjaśniając okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj tuż po godz. 10.00 w miejscowości Trzeszkowice, gm. Mełgiew policjanci zwracają się do świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu jego przebiegu. 22-letni kierujący osobowym mitsubishi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne słup energetyczny. On jak i 14-letni pasażer wypadli z auta. Obaj trafili do szpitala.

Reklamy

 

Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj, tuż po godz. 10.00 w miejscowości Trzeszkowice w pow. świdnickim. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 22-letni kierujący pojazdem marki Mitsubishi Galant na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i nagle zjechał na pobocze. Jego auto uderzyło w przydrożny słup energetyczny. 

Kierowcę i 14-letniego pasażera wyrzuciło z pojazdu. Na miejscu interweniowały dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz trzy zastępy straży pożarnej. Policjanci dochodzeniowo-śledczy wraz z policyjnym technikiem kryminalistyki wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

Obaj młodzieńcy trafili do szpitali, stan jednego z nich lekarze określają jako ciężki. Jak potwierdził alkomat kierowca był trzeźwy.

Czynności w tej sprawie trwają. Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Osoby będące świadkami proszone są o kontakt ze świdnicką policją – tel. kont. 997 lub 81 749 42 10. Niewykluczone, ze ich zeznania pomogą ustalić przyczyny tego tragicznego wypadku.

Jednocześnie funkcjonariusze apelują o ostrożność na drodze.

 

 

źródło: KPP Świdnik